Inloggen

Login to your account

Username
Password *
Remember Me

The fourth generation of Gantry introduces a selection of new and desirable features to its arsenal, such as a responsive layout.

Gantry v4 effectively offers several main new features: a responsive layout, an improved administrative interface, LESS support, as well as general performance/optimization enhancements.

The standard features such as per-browser-level CSS and JS control, built-in AJAX and many others are still available with Gantry v4.

Learn More

Help & Guides

A rich resource of Video and Written tutorials are available at Gantry-Framework.org.

A rich resource of Video and Written tutorials are available.

Read More

Welkom op de Website van Muziek Collectief Engelen

Bij Muziek Collectief Engelen, afgekort MCE, komen muzikanten uit Den Bosch en omstreken samen om mooie muziek te maken. Onze vereniging organiseert uitgebreide themaconcerten met professioneel licht en geluid, samen met bands of talentvolle zangers en zangeressen. Met de steeds wisselende thema’s en muziekkeuzes uit verschillende stijlen houden we ons repertoire verrassend en fris, maar ook herkenbaar en vertrouwd. Onze leden uit alle verschillende leeftijdsgroepen vinden zo hun thuisbasis bij MCE. 

Op deze website vind je alles over onze vereniging, maak je kennis met onze leden en kun je video’s bekijken van onze eerdere themaconcerten. Ben je geïnspireerd en wil jij ook aan de slag met muziek maken? Aarzel dan niet en neem contact met ons op om een keer mee te spelen of een kijkje te nemen! We kijken ernaar uit om kennis te maken met jou en samen muziek te maken.

Social media